Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Użyj kółka myszy aby powiększać lub pomniejszać

Wkładki Titan K55

TITAN K55 to cylinder EURO-DIN Jest to wkładka 10-zastawkowa posiada sztyfty antyprzewierceniowe.    5 klasa zabezpieczenia wg PN-EN 1303: 1.5.0.1.0.C.5.2 (klasa B).

Unikalność systemu i kluczy, dorobienie oryginalnego klucza po okazaniu systemowej indywidualnej karty bezpieczeństwa w Grupie Euroset Infinity, różnorodność zamknięć w obrębie systemu jednego klucza można łączyć ze sobą: (wkładki dwustronne, jednostronne, z gałką, cylindry rim, kłódki) wysoka jakość – 2 lata gwarancji; bezpieczeństwo - wkładki spełniają warunki atestu klasy B i 5 PN/EN.

Funkcja ASC wkładki TITAN K55 to dodatkowy wzmocniony moduł stalowy, który uniemożliwia ich wyłamanie lub wyrwanie.

Referencja:

TITAN K55 w systemie klucza jednakowego posiada możliwość dwustronnej pracy klucza po wsunięciu go do wkładki otwierana jest obustronnie. Wkładki TITAN K5  można wyposażyć w wariant AB. To dwa niezależne komplety kluczy A i B. Zestaw kluczy A traci dostęp do wkładek natychmiast po użyciu zestawu B. Funkcja samoczynnego przekodowania wkładek umożliwia szybkie i bezpłatne usunięcie dostępu do drzwi z zagubionym lub skradzionym kluczom zestawu A. Zestaw kluczy A przekazujemy np: ekipie budowlanej na czas remontu/budowy, a po zakończeniu prac, samoczynnie usuwamy jej dostęp poprzez zestaw kluczy B.

Opis

Klasa antywłamaniowości
5 klasa B
#htmlcaption2