Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Konsmetal

Euroset jest Partnerem Konsmetal S.A. Gwarantujemy wsparcie techniczne obejmujące usuwanie awarii, dokonywanie napraw, przeglądy i konserwacje. Używamy oryginalnych podzespołów oraz posiadamy wiedzę serwisową potwierdzoną certyfikatami szkoleniowo praktycznymi. Na usługę udzielona jest gwarancja.

Producent Konsmetal to najsilniejsza marka branży mechatronicznych zabezpieczeń mienia w Polsce i uznany ekspert w Europie z ponad dwudziestoletnią tradycją, pełną ważnych wydarzeń. Produkty spełniają wymagania norm europejskich i posiadają certyfikaty Instytutu Mechaniki Precyzyjnej w Warszawie oraz innych prestiżowych zagranicznych instytucji certyfikujących np. ECB. Zakład produkcyjny posiada Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej (wyróżnik w Systemie Kodyfikacyjnym NATO – NCS) jak również Certyfikat ISO 9001:2008 Wszystkie produkty marki Konsmetal produkowane są we własnej fabryce w Nidzicy. Jest to najnowocześniejszy tego typu obiekt w Polsce. Najwyższą jakość, precyzję i trwałość wyrobów gwarantuje zaawansowany technologicznie park maszynowy wyposażony m.in. w laserowy system obróbki stali oraz w pełni komputerowe projektowanie i kontrolę produkcji.

Euroset jako partner handlowy wdrażany jest w tajniki i umiejętności sejfiarzy, które umożliwą Państwu wieloletnią satysfakcję użytkowania zgodną z przesłaniem firmy Konsmetal Jakość, Bezpieczeństwo, Zaufanie.

Filtruj według

Marka
#htmlcaption2

Aktywne filtry

Sejf Koliber S1 STANDARD norma PN-EN 14450

Sejfy Konsmetal przeznaczone do podstawowego zabezpieczenia walorów mienia: tj. pieniędzy, laptopów itp. dokumentów, akt prawnych, biżuterii, broń krótka itp. Subtelną nazwę zawdzięczają rozmiarowi i niewielkiej wadze. Zamontowane na kotwy stanowią solidne bezpieczeństwo – to najmniejsze sejfy S1 w ofercie Konsmetal, idealne do użytkowania domowego i biura, sklepu, wszelakich działalności firm oraz instytucji państwowych.

Sejf wrzutowy Koliber bezklasowy

Możliwość deponowania większej ilości gotówki oraz dokumentów kasowych, sejf wrzutowy Koliber jest dobrym ekonomicznym rozwiązaniem. Sejf Konsmetal umożliwia szybkie odsilenie nadmiaru gotówki bez konieczności otwierania sejfu. Przydatny w sklepie, punkcie handlowo-usługowym, biurze itp. 

Sejf wrzutowy Koliber S1 norma PN-EN 14450 klasa S1

Mocniejsze zabezpieczenie deponowanej gotówki w sejfie, którego zawartość można również ubezpieczyć, nowoczesna śluza wrzutowa zamykana kluczem gwarantuje bezpieczeństwo. Konsmetal Koliber wrzutowy w klasie bezpieczeństwa S1 będzie znakomitym wyborem do punktów handlowych, sklepów, firm usługowych.

Sejf ścienny KSN klasa S1 norma PN-EN 14450

To sejf, który posiada płasko wpuszczoną konstrukcję drzwi umożliwiającą montaż sejfu w nietypowym miejscu np: wmurowanie za obrazem. Sejf Konsmetal KSN można w łatwy sposób zamontować w ścianie i korzystać z niego zarówno w mieszkaniu, sklepie, biurze.

Sejf ML klasa S1 norma PN-EN 14450

To sejf, który różni się od podstawowych wersji sejfów (Koliber czy ściennych KSN) posiada unikatowe zabezpieczenia w postaci dodatkowych rygli oraz opatentowaną konstrukcję antywłamaniową. Konsmetal ML doskonale sprawdzi się do przechowywania biżuterii, broni i amunicji, dokumentów oraz innych cennych przedmiotów.

Sejf meblowy ML STRONG w klasie bezpieczeństwa S2 norma PN-EN 14450.

Linia STRONG dla sejfów meblowych ML w klasie bezpieczeństwa S2 posiada charakterystyczne wykończenie w postaci okrągłej metalowej klamry oraz szyld z blachy szlifowanej nierdzewnej. Ponadto Sejfy meblowe Konsmetal ML w klasie bezpieczeństwa S2 wyróżniają się propozycją zastosowania wzmocnionej konstrukcji korpusu wewnętrznego odpornej na próby sforsowania. W odróżnieniu od poprzednich podstawowych wersji sejfów (Koliber oraz sejfy ścienne KSN). Sejfy konsmetal ML STRONG posiadają technologiczne zabezpieczenia w postaci dodatkowych rygli oraz opatentowaną konstrukcję antywłamaniową, co zapewnia wyższy poziom ochrony przed włamaniem.

Sejfy lekkie SL STANDARD  klasa 1 bezpieczeństwa  norma PN-EN 1143-1:2012, klasa I

Eleganckie wykończenie oraz rozbudowana konstrukcja korpusu i drzwi Sejf SL Konsmetal jest synonimem wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Jest to mocny sejf przeznaczony do przechowywania gotówki, biżuterii, dokumentów czy broni.

Sejfy lekkie SL STRONG klasa 1 bezpieczeństwa norma PN-EN 1143-1:2012, klasa I

Eleganckie wykończenie oraz rozbudowana konstrukcja korpusu i drzwi. Sejf SL Konsmetal jest synonimem wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Jest to mocny sejf przeznaczony do przechowywania gotówki, biżuterii, dokumentów czy broni. ​Teraz dostępny w stylizowanej wersji STRONG.

Sejfy gabinetowe SG STANDARD  2 klasa bezpieczeństwa norma PN-EN 1143-1:2012, klasa II Prezentujemy najmocniejszy Konsmetal sejf gabinetowy SG, charakteryzujący się zaawansowaną jakością techniczną, nowoczesną konstrukcją z najlepszymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Sejf Konsmetal SG dedykowany do przechowywania gotówki, papierów wartościowych, dokumentów biżuterii i innych cennych przedmiotów.