Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Akcesoria do drzwi

elementy drzwiowe dodatki do drzwi niezbędne dla zabezpieczenia orzaz własnych potrzeb bezpieczeństwa i wygody użytkowania wraz z komfortem pracy zabezpieczeń drzwi.

Filtruj według

#htmlcaption2

Aktywne filtry

bardzo mocny łańcuch do drzwi, profesjonalny twarda stal do każdego rodzaju drzwi i okien.

Bardzo mocny łańcuch do drzwi z praktycznym zaczepem na klamkę, profesjonalny twarda stal do każdego rodzaju drzwi i okien.

Zaczep zapadki ościeżnicy Gerda wszystkie rodzaje

Preparat GERDA przeznaczony do konserwacji zamków, wkładek, kłódek i innych mechanizmów. Preparat czyści, smaruje, usuwa wodę, konserwuje i zabezpiecza przed korozją. Przedłuża żywotność elementów mechanicznych. Stosowany przez profesjonalistów, zalecany przez Ekipę Serwisową Gerda Euroset.

Wizjer elektroniczny do drzwi z kamerką HD detekcja ruchu nagrywanie na kartę SD stosowany do wszystkich drzwi wejściowych z montażem ekipy serwisowej Euroset

Czytnik ścienny Apartlock V2 działa na aplikacji ttlock z pełną historią zdarzeń, ta cecha produktu pozwala na całkowitą kontrole dostępu wejścia. Klawiatura odporna na warunki atmosferyczne IP66. Kod dostępu generujmy poprzez darmową  aplikację TTLock. Klawiatura jest wyposażona w podświetlenie, każdy zamek dodaje się za pomocą Smartfona do swojego systemu, można dodać wiele różnych zamków i nimi zarządzać. Wyjście sterujące NC-NO-COM, możliwość zastosowania przycisku wyjścia, doskonale sprawdzi się do sterownia elektrozaczepem, zworą magnetyczną, szlabanem, bramą. Zamek można otworzyć na kilka sposobów: generując kod ograniczony czasowo smartfonem poprzez bluetooth i bramkę wifi z  aplikacji, kartą/brelokiem zbliżeniowy, manualnie klawiaturą. Zalecany autoryzowany montaż Euroset.