Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Klamki szyfrowe

Klamki szyfrowe to nowoczesne, a przy tym praktyczne rozwiązanie, które jest ulepszoną wersją tradycyjnych mechanizmów. To solidne zabezpieczenie, więc decydując się na tę opcję, zyskujesz pewność, że niepożądana osoba nie dostanie się do mieszkania. W połączeniu z innowacyjnym designem klamki szyfrowe stanowią doskonałą formę zabezpieczenia.

 

W Euroset zamówisz wysokiej jakości klamkę szyfrową od razu z montażem. Nasza ekipa serwisowa sprawnie i szybko zamontuje mechanizm, a Ty nie będziesz musiał martwić się tą kwestią.

 

Klamka szyfrowa Zabrze, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska

Technologia elektronicznego szyfrowania od dawna jest stosowana, w szczególności w obiektach użyteczności publicznej. Klamka szyfrowa skutecznie chroni strefy ograniczonego dostępu czy depozyty. W ostatnich latach to rozwiązanie zaczęto też stosować w domkach jednorodzinnych oraz mieszkaniach.

 

W Euroset dostępne są różne modele klamek szyfrowych kodowanych. Niektóre można otworzyć wyłącznie za pomocą kodu, inne mają także opcję otwarcia poprzez kartę, brelok czy naklejkę zbliżeniową. 

 

Klamka na kod w drzwiach z montażem Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, działamy głównie na terenie Śląska. Zapraszamy do kontaktu mieszkańców takich miejscowości jak: Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Sośnicowice, Knurów, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec oraz Pyskowice.

Filtruj według

#htmlcaption2

Aktywne filtry

Klamka LOB C003 to elektrozamke autonomiczny, kontroluje dostęp do drzwi za pomocą kodu PIN lub karty, breloka zbliżeniowego. Instalowany jest w miejscu tradycyjnej klamki i współpracuje z większością zamków mechanicznych montowanych w różnych drzwiach. LOB C003 znakomicie nadaje się do pomieszczeń o średnim natężeniu ruchu, gdzie jest potrzeba kontroli osób wchodzących bez klucza. Mogą to być drzwi do mieszkania, pokoju w biurze, w gabinecie firmy lub wynajmowanego apartamentu. Zaletą LOB C003 jest prosta obsługa i duże możliwości programowania uprawnień. Serwis techniczny Euroset służy doradztwem oraz gwarantuje montaż.

Elektroniczne, antywłamaniowe, atestowane wkładki/kłódki Winkhaus blueCompact z elektro kluczem mającym pamięć i rejestr zdarzeń w systemie jednego klucza master key zarządzane smartfonem (iOS i Android). Zgodne z rozporządzeniem art. 36 ust.1 ustawy o Ochronie Danych Osobowych RODO GIODO

Zamek ASSA ABLOY YALE YDM3109 B z klamką komfortowo otwierany poprzez kod, kartę, brelok, naklejkę zbliżeniową oraz klucz. Zdalne sterowany z klawiaturą, alarm. Czytnik zbliżeniowy obsługuje od 1 do 40 użytkowników. Wysoka kultura obsługi panelu dotykowego LED, który po dotknięciu całą dłonią prezentuje inteligentny wyświetlacz klawiatury umożliwiający wprowadzenie kodu od 6 do 12 cyfr. Pod dolną maskownicą kryje się wkładka bębenkowa, umożliwiająca otwarcie kluczem. Zamek ydm3109 wer.b można opcjonalnie sterować z pilota. To najnowocześniejsza generacja zamków elektronicznych. Euroset gwarantuje właściwy montaż zamka Yale, dedykowana dla wymagających klientów szanujących jakość zadowolenie i wygodę.

Kamka otwierana za pomocą karty, breloka lub kodu. Odporna na warunki atmosferyczne. Czytnik kart zbliżeniowych ADEL obsługuje do 62 użytkowników Klamka szyfrowa Mechaniczna klawiatura umożliwiająca wprowadzenie kodu cyfrowego (do 8 cyfr) w 29 wariantach. Zwykła klamka - tryb swobodnego przejścia Za pomocą kodu stałego otwarcia klamka zostaje przełączona w tryb zwykłej klamki, tzn. umożliwia wejście bez podania kodu, czy przykładania karty, breloka. Tryb ten idealnie sprawdza się np. w urzędach lub biurach gdzie umożliwia stałe wejście klientom w godzinach przyjmowania. Najnowsza generacja zamków/klamek elektronicznych.

DOM Easykey ADAPT Klawiatura numeryczna i punktowa Braille Sygnalizacja dźwiękowa Sygnalizacja świetlna Zasilanie Główne: Bateria litowa, CR P2 (6V) Żywotność baterii: 2 lata Ilość cykli: 40000 500 cykli otwarć po pierwszej sygnalizacji słabej baterii EEPROM: podczas wymiany baterii, kody użytkowników pozostają w pamięci Wymiary klamki: Szyld wewnętrzny i zewnętrzny Szerokość: 44mm Wysokość: 194mm Grubość: 20mm wew. / 26mm zew. Rozstaw: 72, 90, 92mm Trzpień klamki: 8mm Warunki pracy: -40°C ÷ +70°C klamka spełnia warunki normy IP52

Klamka kodowana lockdata to zamek elektroniczny wykonany w technologii mikroprocesorowej. Nie wymagają okablowania do zasilania i transmisji. Nie wymagają stosowania rygli elektromagnetycznych. Zamek lockdata jest zasilany baterie "paluszki" Stosowan z montażem na drzwiach zamiast tradycyjnej klamki. To skuteczne wandaloodporne i proste zabezpieczenie przed niepowołanymi osobami oraz kontrola czasu pracy. Zamki lockdata gwarantują bezpieczeństwo wejścia z klawiatury oraz karty RFID. Aby zapewnić bezawaryjne działanie hsk lockdata zalecany dobry montaż ekipy serwisowej Euroset.

Klamka kodowana VG-PC1 na kod, kartę, brelok zbliżeniowy aplikacja ttlock, bramka WiFi kontrola dostępu rejestr wejść  

Mocna stalowa konstrukcja Klamka szyfrowa na kartę i PIN z podświetlaną klawiaturą Mifare, bardzo wytrzymała praktycznie do wszystkich drzwi. SmartLock HD620 zamek szyfrowy RFID. Kamka otwierana za pomocą karty, breloka, naklejki zbliżeniowej i kodu, z rejestrem zdarzeń. Odporna na warunki atmosferyczne (IP51)

Apartlock P1 to klamka zdalnie sterowana Rfid na kod, brelok zbliżeniowy, kartę kodową oraz aplikację ttlock z której możemy obsługiwać dostęp stały/czasowy . Niezawodna praca wewnątrz pomieszczeń oraz bardzo dobra odporność na warunki atmosferyczne. Wytrzymała ze szklaną klawiaturą. Polecają zaufani ślusarze Euroset