Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Wikęd

WIKĘD to czołowy producent wysokiej klasy drzwi do mieszkań i domów. Drzwi tej marki spełniają wszystkie wymagania techniczne, termiczne, akustyczne oraz antywłamaniowe. Ciesz się przez długie lata rozwiązaniami WIKĘD. Wraz z autoryzowanym montażem ekipy zaufanych ślusarzy Euroset drzwi tego producenta przyniosą wieloletnią satysfakcję użytkową.

 

Drzwi WIKĘD Tarnowskie Góry, Zabrze, Ruda Śląska

 

W ofercie Euroset znajdziesz różne produkty producenta WIKĘD. Zamówisz u nas nie tylko drzwi – do wyboru między innymi model Optimum – ale również akcesoria, takie jak wizjer elektroniczny.

Nie znalazłeś interesującego Cię rozwiązania? Skontaktuj się z nami, zobaczymy, co będziemy mogli dla Ciebie zrobić.

 

Drzwi firmy WIKĘD Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Sośnicowice

 

Jesteś zainteresowany bądź zainteresowana drzwiami WIKĘD do swojego domu lub biura? Zamów drzwi od razu z usługą montażu. Wybierając Euroset, możesz liczyć na to, że nasza ekipa przyjedzie pod wskazany adres, aby szybko i sprawnie zamontować wybrane przez Ciebie drzwi. Działamy na terenie województwa śląskiego, w tym m.in. w takich miasta jak: Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Ruda Śląska, Knurów, Gierałtowice, Pilchowice, Rudziniec, Pyskowice oraz Sośnicowice.

Filtruj według

#htmlcaption2

Aktywne filtry

Drzwi Wikęd to odpowiednio zaprojektowana konstrukcja z wysokiej jakości komponentów. Drzwi Wikęd produkowane są z wykorzystaniem piany poliuretanowej metodą zalewania polegającą na wypełnieniu środka stalowych drzwi dobranym czynnikiem. Wykorzystując prasy o dużym nacisku w których drzwi znajdują się do pełnego zastygnięcia

Wizjer elektroniczny do drzwi z kamerką HD detekcja ruchu nagrywanie na kartę SD stosowany do wszystkich drzwi wejściowych z montażem ekipy serwisowej Euroset