Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Jeden klucz

Jeden klucz do wszystkich zamków, wkładek, kłódek, itp. zabezpieczeń to pomysłowo zaprojektowany plan klucza master key, który otwiera wszystkie zamki z możliwością podziału na strefy dostępu. Właściciel systemu otrzymuje jeden klucz master otwierający jego wszystkie drzwi i on decyduje komu udzielić dostęp do poszczególnych pomieszczeń zabezpieczonych atestowanymi wkładkami. Ekipa serwisowa Euroset zagwarantuje doradztwo, solidnie przemyślany plan klucza wraz z montażem.

Filtruj według

Marka
#htmlcaption2

Aktywne filtry

TITAN K55 to cylinder EURO-DIN Jest to wkładka 10-zastawkowa posiada sztyfty antyprzewierceniowe.    5 klasa zabezpieczenia wg PN-EN 1303: 1.5.0.1.0.C.5.2 (klasa B).

Unikalność systemu i kluczy, dorobienie oryginalnego klucza po okazaniu systemowej indywidualnej karty bezpieczeństwa w Grupie Euroset Infinity, różnorodność zamknięć w obrębie systemu jednego klucza można łączyć ze sobą: (wkładki dwustronne, jednostronne, z gałką, cylindry rim, kłódki) wysoka jakość – 2 lata gwarancji; bezpieczeństwo - wkładki spełniają warunki atestu klasy B i 5 PN/EN.

Funkcja ASC wkładki TITAN K55 to dodatkowy wzmocniony moduł stalowy, który uniemożliwia ich wyłamanie lub wyrwanie.

Grupa Euroset Infinity tworzy systemy masterkey na wkładkach i kłódkach LOB STD /Wkładki, kłódki, zamki meblowe LOB w systemie klucza jednakowego z indywidualną Kartą Bezpieczeństwa. Każdy klucz otwiera wszystkie wkładki 

Elektroniczne, antywłamaniowe, atestowane wkładki/kłódki Winkhaus blueCompact z elektro kluczem mającym pamięć i rejestr zdarzeń w systemie jednego klucza master key zarządzane smartfonem (iOS i Android). Zgodne z rozporządzeniem art. 36 ust.1 ustawy o Ochronie Danych Osobowych RODO GIODO

Zamek Gerda ZK Tytan z dwustronny kluczem to najsilniejsze klasyfikowane zabezpieczenie, idealnie dopracowany technicznie po wieloletnich doświadczeniach badawczych. Zaawansowane technologie produkcyjne zamków rodziny Gerda ZK pozwoliły im uzyskać najwyższy certyfikat bezpieczeństwa klasy 7 w zakresie zabezpieczenia według PN-EN 12209. Od wielu lat niepokonany przez włamywaczy z wszelakimi nieskutecznymi metodami otwarcia zamka TYTAN ZK ustanawia najwyższy standard w dziedzinie bezpieczeństwa. Niezawodny, trwały sprawdzony w milionach egzemplarzy, są synonimem niepowtarzalności klucza. Klasyfikacja zamka wg normy PN-EN 12209: 2005: 3C100C7EA0H Certyfikat wydany przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej

Atestowane niemieckie wkładki/kłódki Winkhaus keyTec N-tra z kluczem symetrycznym, opatentowanym w systemie jednakowego klucza Masterkey z indywidualną Kartą Bezpieczeństwa. Winkhaus keyTec N-tra posiada wszechstronność zabezpieczeń, to optymalny system zamknięć do domów, mieszkań, firm. Wkładka posiada w standardzie zabezpieczenie antyrozwierceniowe, antywytrychowe brak otwierania manipulacyjnego. Drobienie dodatkowych kluczy jest możliwe wyłącznie po przedłożeniu karty bezpieczeństwa w grupie Euroset-Infinityt. Wkładka keyTec N-tra to sprawdzona jakość i gwarancja. Komfort, który nie ma sobie równych. Możliwość używania jednego klucza do wszystkich drzwi (wkładki), bram (kłódki), szafek (meblowe) w połączeniu z wysokiej klasy technologią.

Preparat GERDA przeznaczony do konserwacji zamków, wkładek, kłódek i innych mechanizmów. Preparat czyści, smaruje, usuwa wodę, konserwuje i zabezpiecza przed korozją. Przedłuża żywotność elementów mechanicznych. Stosowany przez profesjonalistów, zalecany przez Ekipę Serwisową Gerda Euroset.