Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Lista produktów marki Konsmetal

#htmlcaption2

Kasy pancerne KP w 2,5,6,8 klasie bezpieczeństwa norma PN-EN 1143-1: 2012, klasa II , klasa V-VI , klasa VIII

Kasy pancerne gwarantują najwyższy poziom zabezpieczenia antywłamaniowego profesjonalnie chroniąc Twoją gotówkę, papiery wartościowe, dokumenty i inne przedmioty wartościowe jak biżuteria, monety itp. Podstawowa Kasa pancerna Konsmetal KP to dobry kompromis pomiędzy wysoką jakością i przystępną ceną, sprawdzi się na zawsze w Twojej firmie lub biurze.

Kasa pancerna KP ECB-S STANDARD w 2 i 3 klasie bezpieczeństwa norma EN 1143-1, certyfikat ECB-S  klasa II, Klasa III 

Kasa pancerna Konsmetal KP-ECB-S to lider wśród sejfów. Najwyższy poziom ochrony i bezpieczeństwa. Znakomity dobór wysoko gatunkowych materiałów, nowoczesne skutecznie technologie. Najwyższą jakość produktu Konsmetal potwierdziło Europejskie Stowarzyszenie Systemów Bezpieczeństwa nadając jej certyfikat ECB-S.

Kasa pancerna KP w 2 klasie bezpieczeństwa z wrzutnią bębnową PN-EN 1143-2 klasa N II

Kasa pancerna Konsmetal zapewnia najwyższy poziom zabezpieczenia antywłamaniowego spośród sejfów wrzutowych. Dzięki innowacyjnej konstrukcji znacząco podwyższają bezpieczeństwo depozytów. Kasa pancerna KP Konsmetal z wrzutnią bębnową umożliwia całodobowo deponowanie i przechowywanie gotówki bez potrzeby użycia kluczy do otwarcia kasy, a to gwarantuje, że dostęp do pieniędzy i depozytów mają tylko osoby uprawnione.

Multisejf elektroniczny XS bezpieczeństwo S2 i 1 klasie norma PN-EN 14450 klasa S2 i PN-EN 1143-1 klasa I

Nowoczesny bardzo bezpieczny sejf przeznaczony do obsługi stanowisk kasjerskich w placówkach bankowych. Solidnie zabezpiecza gotówkę, z którą pracują kasjerzy przy obsłudze klientów. Multisejf Konsmetal XS może być podzielony na 3, 4, 6 szuflad. Każdy kasjer rozliczyć się sam ze swojego utargu bez konieczności angażowania kierownika

Sejfy gabinetowe SG STANDARD  2 klasa bezpieczeństwa norma PN-EN 1143-1:2012, klasa II Prezentujemy najmocniejszy Konsmetal sejf gabinetowy SG, charakteryzujący się zaawansowaną jakością techniczną, nowoczesną konstrukcją z najlepszymi zabezpieczeniami antywłamaniowymi. Sejf Konsmetal SG dedykowany do przechowywania gotówki, papierów wartościowych, dokumentów biżuterii i innych cennych przedmiotów.

Sejf kasjerski SL w 1 klasie bezpieczeństwa norma PN-EN 1143-1 klasa I

Rewelacyjny na stanowisku kasjerskim potrzebny do zabezpieczenia gotówki z którą pracują kasjerzy, niezawodny przy szybkiej obsłudze klientów. Konsmetal sejf kasjerski SL jest podzielony na dwie części osobno zamykane: górna szuflada do obsługi bieżącej i dolna część depozytowa. Każdy kasjer może sam rozliczyć się ze swojego utargu bez obecności kierownika lub właściciela firmy.

Sejf Koliber S1 STANDARD norma PN-EN 14450

Sejfy Konsmetal przeznaczone do podstawowego zabezpieczenia walorów mienia: tj. pieniędzy, laptopów itp. dokumentów, akt prawnych, biżuterii, broń krótka itp. Subtelną nazwę zawdzięczają rozmiarowi i niewielkiej wadze. Zamontowane na kotwy stanowią solidne bezpieczeństwo – to najmniejsze sejfy S1 w ofercie Konsmetal, idealne do użytkowania domowego i biura, sklepu, wszelakich działalności firm oraz instytucji państwowych.

Sejf ścienny KSN klasa S1 norma PN-EN 14450

To sejf, który posiada płasko wpuszczoną konstrukcję drzwi umożliwiającą montaż sejfu w nietypowym miejscu np: wmurowanie za obrazem. Sejf Konsmetal KSN można w łatwy sposób zamontować w ścianie i korzystać z niego zarówno w mieszkaniu, sklepie, biurze.

Sejf ML klasa S1 norma PN-EN 14450

To sejf, który różni się od podstawowych wersji sejfów (Koliber czy ściennych KSN) posiada unikatowe zabezpieczenia w postaci dodatkowych rygli oraz opatentowaną konstrukcję antywłamaniową. Konsmetal ML doskonale sprawdzi się do przechowywania biżuterii, broni i amunicji, dokumentów oraz innych cennych przedmiotów.