Theme Settings

Mode Layout
Curent color
Active color
Choose your colors
Curent Color:
Wyczyść

Użyj kółka myszy aby powiększać lub pomniejszać

Drzwi Dierre Asso 5

Dierre Asso 5 to jakości spełniająca określone oczekiwania klientów szukających wygody użytkowania z użyciem jednego klucza oraz walorów tłumienia hałasu, klasy antywłamaniowej, estetycznego dizajnu okładzin drzwi. Praktyczne, zaprojektowane z najwyższymi standardami gwarantują komfort i wieloletnią satysfakcję. Drzwi wejściowe Dierre Asso 5 wyposażono w bezpieczne wielopunktowe ryglowanie, atestowany zamek główny i wzmocnienia konstrukcji, gwarantują Państwu poczucie bezpieczeństwa we własnym mieszkaniu. Asso to ochrona jakiej każdy z nas potrzebuje.

Referencja:

Standardowe wymiary drzwi ASSO 5: szerokość : 80 / 85 / 90 cm wysokość : 195 / 200 / 202 / 205 / 210 cm

Wyposażenie standardowe występuje w 3 modelach  ASSO 5 / ASSO 5 Eco  / ASSO 5 Cylindro

Asso 5 posiada atestowany zamek wieloryglowy z kluczem dwupiórowym, zabezpieczony systemem utrudnionej manipulacji Lock Trap. wyposażony w 2 klucze proste i 1 składany typu scatto ; okucia model Giugiaro; listwy obwiedniowe od strony zawiasowej.

Asso 5 Eco posiada atestowany zamek wieloryglowy z kluczem dwupiórowym, zabezpieczony systemem utrudnionej manipulacji  Lock Trap. Na wyposażeniu 3 klucze proste; okucia model New Creta; listwy obwiedniowe od strony zawiasowej.

Asso 5 Cylindro posiada atestowany zamek wieloryglowy z wkładką cylindryczną Neos. Na wyposażeniu 5 kluczy prostych; okucia model Giugiaro; listwy obwiedniowe od strony zawiasowej.

Skrzydło o konstrukcji skrzynkowej, zamkniętej wykonane z blachy stalowej ocynkowanej wzmocnione profilami pionowymi, wypełnione wełną mineralną.

Od strony wewnętrznej okładzina gładka o grubości 7mm, nieodporna na warunki atmosferyczne z I grupy okładzin Dierre Od strony zewnętrznej okładzina gładka grubość 7mm, nieodporna na warunki atmosferyczne z I grupy okładzin Dierre.

Izolacyjność akustyczna Rw = 32 dB Współczynnik przenikalności cieplnej U= 2,2 W/m2K

Montaż skrzydła na dwóch stalowych ościeżnicach

1. Ościeżnica zasadnicza docelowa o grubości 2 mm, malowana na brąz w kolorze brąz Dierre Carenatura .

2. Ościeżnica montażowa grubość 1,5 mm montowana przed tynkami. Listwa trzymająca okładziny w kolorze brąz Dierre. Listwa trzymająca okładziny w kolorze brąz Dierre.

4 rygle stałe od strony zawiasów 4 rygle ruchome uruchamiane kluczem zamka głównego Rygiel dolny i górny ruchomy uruchamiany kluczem zamka głównego.

Dwa zawiasy nawierzchniowe typu Micron, łożyskowane o średnicy 23 mm każdy. Regulacja drzwi w trzech płaszczyznach. Sztywny łańcuch Doszczelniający podwójny automatyczny próg opadowy w konstrukcji skrzydła, dostosowujący się do podłogi Atestowany zamek wieloryglowy z wkładką Neos z zabezpieczeniem Lock Blocking System. Na wyposażeniu 3 klucze proste Wizjer szerokokątny 200° Uszczelka przylgowa na skrzydle i ościeżnicy w kolorze czarnym Okucia w kolorze starego złota model New Creta / model Giugiaro w kolorze starego złota Wyposażenie opcjonalne: Podwyższenie izolacyjności akustycznej do Rw=42dB W wersji z listwą obwiedniową Wkładka z kluczem dwupiórowym, z zabezpieczeniem Lock Trap System Odporność ogniowa EI30 / EI45 Dymoszczelność Otwieranie drzwi na zewnątrz – TIR Lakierowana carenatura w zadanym kolorze z palety Ral Lakierowana ościeżnica docelowa w zadanym kolorze z palety Ral Okucia model Dierre Design w kolorze srebrnym, złotym Okucia model Giugiaro w kolorze srebrnym, złotym Okucia model New Creta w kolorze srebrnym Listwy maskujące na ościeżnicę docelową od strony zawiasowej i/lub strony przeciw zawiasowej. Dodatkowy próg aluminiowy anodowany srebrny lub lakierowany na wybrany kolor Ral Dodatkowy próg drewniany dębowy, lakierowany bezbarwny lub dobarwiany pod kolor okładziny Nasadki na zawiasy model Classic, Modern, Integrali w kolorze: brązowym, czarnym, białym, srebrnym, złoty błyszczący, chrom błyszczacy Doświetla boczne i lub górne

Opis

Zamek
atestowany
#htmlcaption2